LV International Kft. | 1092 Budapest, Kinizsi u. 25.
+36 70 415 9966 | H – P: 09:00 – 18:00, Sz: 10:00-15:00
WebSportÁruház
Karrier
MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Jelentkezz hozzánk értékesítési asszisztensnek!

LV International Kft versenyképes értékesítési asszisztenst keres, hogy segítsük az egész értékesítési folyamatot.
Az értékesítési asszisztens feladata az ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a megrendelések feldolgozása, az ajánlattétel, a számlázás és egyéb adminisztratív tevékenységek.
A cél az, hogy magas színvonalú ügyfélszolgálatot biztosítson, és növelje a vállalat növekedését és bevételét az értékesítés maximalizálásával.

Feladatai:
- Biztosítsa a vevői elégedettség magas szintjét a kiváló értékesítési szolgáltatás révén
- Ellenőrizze az ügyfelek igényeit és kívánságait
- Értékesítési folyamatok kezelése
- Naprakész termékinformációs tudást szerezzen, - Pontosan tudja a termék jellemzőit és előnyeit
- Kövesse az összes vállalati politikát és eljárását

Követelmények:
- Értékesítésben szerzett tapasztalat
- Az értékesítési elvek és az ügyfélszolgálati gyakorlatok alapvető megértése
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és interperszonális készségek
- Ügyfélközpontúság
- Önálló munkavégzés
- Barátságos, segítőkész, magabiztos és vonzó személyiség
- Jó adminisztrációs képességek, a Microsoft Word, Excel, Outlook, Powerpoint programok rutinszerű kezelése
- Minimum Gimnáziumi végzettség

Amit biztosítunk:
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos, lendületes csapat
- Kiváló munkakörülmények

andras@lv-sport.hu

Job description:
We are looking for a competitive Sales Assistant to help the whole sales process. Sales assistant duties include contacting customers, order processing, making offer, billing and other administrative activities
The goal is to provide high class customer service and to increase company’s growth and revenue by maximizing sales.

Responsibilities:
- Ensure high levels of customer satisfaction through excellent sales service
- Ascertain customers’ needs and wants
- Manage point-of-sale processes
- Keep up to date with product information, accurate knowledge of product features and benefits
- Follow all companies’ policies and procedures

Requirements:
- Proven working experience in sales
- Basic understanding of sales principles and customer service practices
- Proficiency in English
- Good communication and interpersonal skills
- Customer focus
- Ability to work alone
- Friendly, helpful, confident and engaging personality
- Good administration skills, handling routine of Microsoft Word, Excel, Outlook, Powerpoint programmes
- High school degree

What we provide:
- Competitive income
- Young, vibrant team
- Excellent working conditions

⚽ Feladataid:
- Munkaterület rendben tartása
- Áruátvétel
- Árufeldolgozás
- Áru csomagolásának, szállításának előkészítése

⚽ Elvárásaink:
- középfokú végzettség
- megbízható, pontos és precíz munkavégzés
- alapfokú számítógépes ismeret
- problémamegoldó képesség
- nagy munkabírás
- önálló, rugalmas
- igazi csapatjátékos

⚽ Előny:
- raktári munka tapasztalat
- targoncavezetői engedély
- angol nyelvtudás
- sport ismeretek, szeretsz sportolni

⚽ Amit kínálunk:
- Teljes és részmunkaidő
- Versenyképes fizetés